Logo

SEAT ALTEA 2.0 TDI 6 BERZINI FULL OPREM

Број на оглас: 3317960 | Објавен на: 02.10.2019, 20:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Altea

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2020

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 4.200 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata sega uvezeno ot ch staklloe vredit da se vidit so platena carina
Tel 070 610 177

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 shpendi

Потврден огласувач