Logo

UNIKATNA DRVENA STALAZA ---RACNA IZRABOTKA

Број на оглас: 3317965 | Објавен на: 12.07.2019, 12:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.200 МКД
1.600 МКД

Категорија: Дом и Градина / Останато

Вид на оглас: Се продава


Интересна дрвена сталажичка, за во кујна или сл.

цена 1600 денари

075 514 169

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Oglas

Потврден огласувач