Logo

Se prodava Original Avto Cd player Silvercrest

Број на оглас: 3318144 | Објавен на: 12.07.2019, 15:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / DVD/ CD/MP3/MP4 плеери

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Original Avto Cd player
Silvercrest
RADIO/CD Mp3 /USB / AUX
/Bluetooth/SD-CARD
Na sve si raboti so Eurodzek

Kontakt broj 075574992 INBOX

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Privat

Потврден огласувач