Logo

Audi a6 19tdi 110ks 2000god vo odlicna sostojba

Број на оглас: 3318167 | Објавен на: 16.07.2019, 09:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A6

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 25000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Цена: 2.999 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Servis komplet reg do maj so zelen karton

 Валандово

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач