Logo

Delovi za fiat stilo 1.9 jtd

Број на оглас: 3318196 | Објавен на: 25.02.2020, 13:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Stilo

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 110000

Менувач: Рачен

Каросерија: Купеа

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2018

Сила на моторот: 1 kw / 1 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se so vi treba delovi za fiat stilo.....
077590860
077590860
077590860

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 !!!!!!!

Потврден огласувач