Logo

Kukja 3 sprata

Број на оглас: 3318206 | Објавен на: 16.09.2020, 16:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 12

Квадратура: 314 m²

Број на спратови: 3 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 190 m²

Тип на домот: Мулти семејна куќа

Состојба: Стара

Опрема: Наместен

Година на градба: 1981

Број на балкони: Тераса + 3 Балкони

Број на бањи: 3

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 2 Паркинг места

Ориентација: Исток

Адреса: Elisie Poposki Marko

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Kukjata e izgradena 1981 , 3 stana po 124m2 so se balkoni/terasi ,4 sobi i edna banja sekoj stan, 190m2 dvorno mesto.Lokacija nad gradinkata Olga Miceska

 Mi

Потврден огласувач