Logo

PASAT 1.9 TDI 2003 FULL OPREM

Број на оглас: 3318249 | Објавен на: 17.08.2019, 18:38
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 2.700 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata. E vo ekstra sostojba topp vredit. Da se vidit. Za pojke info tel 070 610 177

  Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

  shpendi

Потврден огласувач