Logo

AUDI A3

Број на оглас: 3318442 | Објавен на: 22.09.2019, 14:55
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Audi

Модел: A3

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: По Договор
5.490 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava
AUDI A3
2.0 TDI
klimatronik
bord komjuter
elektrika na retrovizori
elektrika na stakla
aluminiumski bandazi 17 so dobri gumi
dva kluca
i mnogu druga dopolnitelna oprema
kolata e vo super sostojba
plateno sve do registracija
072 264 516
078 331 315

  Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

  ....

Потврден огласувач