Logo

Алуминиумски бандажи 14ка

Број на оглас: 3318495 | Објавен на: 28.05.2020, 16:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Се продаваат 4 алуминиумски бандажи 14ка, 5.5 JX14H2-ET43 без гуми. Воопшто не се искривени. Највероватно се за Ford, према спецификациите шо ги дава на интернет, ама не сум сигурен.
Можна е замена исто алуминиумски за голф 3. Други замени не прифаќам.
Цена 6000 ден

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач