Logo

OPEL ASTRA 1.7 cdti 2007 god. 101 ks

Број на оглас: 3318499 | Објавен на: 18.08.2019, 13:59
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 90000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2019

Сила на моторот: 75 kw / 102 ks

Цена: 3 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e cisto nova ne udirana ne farbana so novi gumi za kilometrazata davam garancija kaj notar se funkcionira kaj nejze povelete poglednete za cena ke se dogovorime

  Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

  TIM AUTO AM

Потврден огласувач