Logo

Opel astra

Број на оглас: 3318689 | Објавен на: 24.05.2020, 20:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 1997

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 50 kw / 68 ks

Kласа на емисија: Еуро 2

Цена: 1.250 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava opel astra1.7td registrirana do 16. 01. 2021.napraven golem i mal servis pred 5000km.ne e udarana tumbana.stegnata i dosta socuvana smenet rebres kais vodna pumpa ulje filtri za vozduh ulje nafta i dr...so realni 221700km bez zamena cena1250 e viktor 078 216 594

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Viktor

Потврден огласувач