Logo

дигитален видео рекордер со камери и кабли

Број на оглас: 3318694 | Објавен на: 13.07.2019, 12:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 19.000 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Останато

Вид на оглас: Се продава


Продавам дигитален видео рекордер за видео надзор со 3 камери и кабли
контакт Златко 071 232932

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 zlatko

Потврден огласувач