Logo

Smart dizel

Број на оглас: 3318838 | Објавен на: 14.08.2019, 15:28
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Smart

Модел: Друг модел

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 55000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 60 kw / 82 ks

Цена: 2.899 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo super sosojba
Full oprema Klima
Novi gumi 15
Se e plateno do registriracija

  Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

  lepi

Потврден огласувач