Logo

Sport Beograd 420

Број на оглас: 3318854 | Објавен на: 19.09.2019, 19:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Бродови/чамци / Водни скутери / Гумени бродови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava gumeb camec sport Beograd 420.vo odlicna sostojba. Moze zamena za motor za camec mso mojaili vasa dolata Za poveke info na tel
071210821
071210821
071210821
071210821
071210821


 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Marjan

Потврден огласувач