Logo

MAN TGX 440 EEV

Број на оглас: 3318909 | Објавен на: 21.02.2020, 21:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.111.111 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


2010 godina
informacii na viber:
+389 70333696

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач