Logo

Prodavam za Lexmark kolor printeri:C746 i C748 toneri,тонери

Број на оглас: 3319258 | Објавен на: 23.05.2020, 20:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Компјутери / Останато

Вид на оглас: Се продава


Prodavam za Lexmark kolor printeri:C746 i C748 toneri cel set od 4 boi za 5000 den a posebno imam za prodazba od crnata i zoltata boja po 1500 den od boja.

 Скопје    Општина:Аеродром

Прати Е-Маил

 Vlado

Потврден огласувач