Logo

Golf 1 1.6d

Број на оглас: 3319355 | Објавен на: 14.02.2020, 21:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 1983

Гориво: Дизел

Километри: 110000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 40 kw / 54 ks

Цена: 3.500 €
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Smenet rebrasti set smenet kumplug set
Servisiran komplet
4 novi gumi hankook
Sedistinja tapacirani komplet
Akumlator nov

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Jusuf