Logo

Велосипед /Velosiped

Број на оглас: 3319501 | Објавен на: 30.03.2020, 17:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Вид на велосипедот: Механички

Пол: Машки и женски

Големина на тркало: 26 "

Големина на рам: 18 "

Цена: 5.500 МКД

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Се продава велосипед, во добра состојба, алуминиумски рам, shimano опрема, се гледа на сликите, повеќе инфо на тел.

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Miki

Потврден огласувач