Logo

Se prodava niva vo Leskoec 1800 m/2

Број на оглас: 3319536 | Објавен на: 01.08.2020, 23:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 1800 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава земјоделско земјиште 1800 м/2.
Зејмиштето се наоѓа во месноста викана Корабица.
За подетални информации јавете се на 075600643.

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 XXX

Потврден огласувач