Logo

ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА.

Број на оглас: 3319812 | Објавен на: 24.02.2020, 17:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 189 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 33.000 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава градежно земјиште од 189м2 во строг центар на Битола.
Локација, Стара болница.
Инф. На тел.
075501854 - ЃОРЃИ!!!
075501854 - ЃОРЃИ!!!
075501854 - ЃОРЃИ!!!

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач