Logo

Peugeot 106 1.0

Број на оглас: 3320027 | Објавен на: 06.07.2020, 19:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 106

Година: 1994

Гориво: Бензин

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 38 kw / 52 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Peugeot 106,1.0 benzin.
Mala potrosuvacka.
Realna kilometraza.
Registracija cela godina.
Dobra sostojba.
Kontakt-070315032
Kontakt-070315032
Kontakt-070315032

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Ivica

Потврден огласувач