Logo

Se izdava Kran so Korpa do 27 metri visina

Број на оглас: 3320045 | Објавен на: 19.09.2019, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини/ Виљушкар / Виљушкар и ракување со товар

Вид на оглас: Се продава


Вршиме секаква услуга за работа на висина: - Чистење Прозори и фасади - Вградување и поправка на Олуци - Кастрење и сечење на дрва - Монтажа и поправка на покриви И се што се работи на висина

Огласи од: DOZNA dooel

DOZNA dooel

Скопје

Станете Премиум член

 Скопје    Општина:Автокоманда

Прати Е-Маил

 DOZNA dooel (претпријатие)

Потврден огласувач