Logo

SERVO LETVA ZA GOLF 4 BENZIN 1.4 16v 2001g

Број на оглас: 3320103 | Објавен на: 27.03.2020, 00:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: GOLF IV 1.4 16v

Tип на делови: Управниот /Серво /волан

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


SERVO LETVA ZA GOLF 4 BENZIN 1.4 16v
2001 godina

 eDelovi.mk