Logo

skoda felicia

Број на оглас: 3320453 | Објавен на: 19.09.2019, 19:27
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Skoda

Модел: Felicia

Година: 2000

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 700 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


registrirana...atestiran plinski ured zaveren vo soobraćajna...gumi solidni m+s...pali-vozi...

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  mile

Потврден огласувач