Logo

Se Prodavat 17ki Bandasi 5x112 Odlicni

Број на оглас: 3320630 | Објавен на: 15.07.2019, 20:20
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 150 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Odlicna Sostojba ni vareni ni krivi

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  Kristijan

Потврден огласувач