Logo

NISSAN PRIMERA

Број на оглас: 3321158 | Објавен на: 19.11.2019, 06:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Nissan

Модел: Primera

Година: 1998

Гориво: Бензин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 73 kw / 99 ks

Цена: 1 МКД

1.111 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e maksimalno zacuvana vo odlicna sostojba 1.6slx motor na lance od oprema poseduva klima,air bag,elektrika na site stakla i retrovizori, centralno, radio cd,aluminiumski bandazi so solidni gumi kolata e vo ekstra sostojba samo kesh bez zameni

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Dejan

Потврден огласувач