Logo

Gumi so bandazi

Број на оглас: 3321164 | Објавен на: 25.09.2019, 01:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Dve Dobri gumi so bandazi dimenzii 145_80 _12. Kontakt telefon: 071 208 681

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Zoran

Потврден огласувач