Logo

Plakar

Број на оглас: 3321312 | Објавен на: 18.08.2019, 07:40
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 250 €
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Останато

Вид на оглас: Се продава


Kompleten akvarium samo denes po top cena 070-737-190 cenata e fiksna

  Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

  zoran

Потврден огласувач