Logo

CITROEN C4 PICASO

Број на оглас: 3321372 | Објавен на: 22.11.2020, 08:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: C4 Picasso

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava c4 .pikaso so 7 sediata vo peefektna sostojba moze da se proveri kade sakate moze da se iznajmi i kako renata car moze i prevoz nadvor od mk

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 ivica

Потврден огласувач