Logo

bandazi / bandasi so gumi od BMW X3

Број на оглас: 3322044 | Објавен на: 16.09.2020, 09:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 250 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodavat bandazi/bandasi so gumi za BMW.
Dimenzija na gumite: 215/60/R17

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 Zdravko

Потврден огласувач