Logo

15ki 5x112

Број на оглас: 3322095 | Објавен на: 14.09.2019, 19:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 190 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodavat bandazi so odlicni gumi 5x112 l. Mozna e i zamena za 16ki ili 17ki

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 sashko atanasov

Потврден огласувач