Logo

Opel corsa 12 beznin kupena od salon

Број на оглас: 3322097 | Објавен на: 05.09.2019, 14:37
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Година: 2009

Гориво: Бензин

Километри: 10000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 3.333 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Reg do 1 2020 so zelen karton servisirana pominata 140000km realni kolata i fukconira se cena za kes 3300e moze i zamena za ponovo so nasa doplata

  Валандово

Прати Е-Маил

  Goran

Потврден огласувач