Logo

Polarizirani Ray Ban ocila za sonce

Број на оглас: 3322594 | Објавен на: 17.08.2019, 08:48
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 990 МКД

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Асесери / прибор / Машки / Очила за сонце

Вид на оглас: Се продава


Поларизирани очила за сонце во стилот на Ray-Ban со UV400 заштита, одличен квалитет и неповторлива цена. Имаат еластична заштита од кршење. Цена 990ден. Бесплатна достава низ цела Македонија преку карго.
КОНТАКТ: 077/866-336

  Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

  Mob

Потврден огласувач