Logo

Sauna Wrap Belt pojas za slabeenje

Број на оглас: 3322600 | Објавен на: 14.08.2019, 08:01
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 800 МКД

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Намалување на целулит

Вид на оглас: Се продава


Sauna Wrap Belt pojas za slabeenje. Dostava niz cela Makedonija preku kargo. Cena 800den. so popust.

  Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

  Telefon

Потврден огласувач