Logo

ZENIT ET HELIOS 44 2/58

Број на оглас: 3322836 | Објавен на: 01.08.2020, 18:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Резолуција: 15,1-20 Мегапиксели

Марка: Останато

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Samo ednas slikano,za proba,star kolekcionerski, samo za ljubiteli.potpolno ispraven,proveren. So kozena fatrola.

 777

Потврден огласувач