Logo

Ford Mondeo 2.0 tdci 96 kw 2005 god uvezena od Holandija

Број на оглас: 3323922 | Објавен на: 10.03.2020, 10:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Mondeo

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 96 kw / 131 ks

Цена: 1.400 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo super sostojba so lanec na motorot i 6 brzinski. Dobri Sava gumi, klima i dr. Pali vozi

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Toni