Logo

Opel Frontere 2.2

Број на оглас: 3323938 | Објавен на: 12.09.2019, 06:56
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Opel

Модел: Frontera

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Цена: 5 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicna sostojba. Barajte me na 071-351-849

  Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

  Toni

Потврден огласувач