Logo

Michelin 235/55/17 dve gumi

Број на оглас: 3324224 | Објавен на: 17.08.2019, 20:16
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 5.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


MICHELIN Latitude Tour HP
235/55/17 kako novi, dve gumi
Ne se krivi i ne se lepeni

  Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

  Bojan

Потврден огласувач