Logo

plac na Kurisk pat od 1200 m2

Број на оглас: 3324398 | Објавен на: 26.09.2020, 23:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 1200 m²

Тип на земјиште: Останато

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


se prodava plac od 1200 m2 istamponiran sreden Funkcionalen .cena po dogovor

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 .....

Потврден огласувач