Logo

Kosilka(mulcher) za traktor

Број на оглас: 3324834 | Објавен на: 27.02.2020, 05:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 25.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Diferencijal - mercedes
dimenzii 1,6m x 1,6m
Tezina - 150-200kg
So 2 letecki nozha(edniot skrshen)

 Охрид    Општина:Дебарца

Прати Е-Маил

 xxx

Потврден огласувач