Logo

Eftino komplet

Број на оглас: 3324883 | Објавен на: 09.07.2020, 17:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Sony

Модел: XPERIA - E 3

Боја: Останато

Интерна меморија: 8 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Prodavam SONI XPERIA E-3 , telefonot raboti , puknato e stakloto , imam za nego tac nov , go prodavam komplet , moze i zamena da se dogovorime .

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Laze

Потврден огласувач