Logo

Mozen dogovor

Број на оглас: 3324895 | Објавен на: 09.07.2020, 17:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Монитори

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Prodavam monitor mnogu dobro zacuvan vo super sostojba i kamera za laptop-kompjuter , baram 1200 den. , moze dogovor za cena .

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Laze

Потврден огласувач