Logo

Opel Corsa 1,3 ecoflex 2010

Број на оглас: 3325183 | Објавен на: 18.08.2019, 16:14
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 120000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2020

Сила на моторот: 70 kw / 95 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава Opel Corsa 1,3 ecoflex 2010 година, прва регистрација 2011. Платени сите трошоци до регистрација.

Електрика на стакла ( предни)
Нови гуми ( нова резервна )
Команди на волан
Затемнети задни стакла
Сервисна книшка
Два клуча
Остана опрема

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  Stojan

Потврден огласувач