Logo

Antara 4x4 automatic

Број на оглас: 3325448 | Објавен на: 16.09.2020, 21:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Antara

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2021

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 6.700 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Registrirana
top sostojba
Original kilometri slobodno proverka vo opel
Atest na stakla
Servis ima

 Крива Паланка    Општина:Ранковце

Прати Е-Маил

 SurFree