Logo

Audi A3

Број на оглас: 3325489 | Објавен на: 17.02.2020, 15:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A3

Година: 2000

Гориво: Бензин

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 92 kw / 125 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Audi A3 vo odlicna sostojba tel.075549710

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 $$$$$

Потврден огласувач