Logo

citroen xsara exclusive 2.0

Број на оглас: 3325785 | Објавен на: 08.06.2020, 13:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: Xsara

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1.400 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


citroen xsara exclusive 2.0 so celosna oprema
Na bugarski tablicki

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 imt 506

Потврден огласувач