Logo

Ford Focus 1.8 tddi

Број на оглас: 3326167 | Објавен на: 29.09.2019, 23:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Focus

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 1.700 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava vo ispravna sostojba , smeneto ulje filtri kaishi pred 200km. Registrirana do 12.2019. 076229688

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 //

Потврден огласувач