Logo

Plug

Број на оглас: 3326600 | Објавен на: 21.02.2020, 11:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 250 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Plug leskovacki dvobrazden mnogu malku koristen
Komplet plug + tanjiraca 650€

 Бале

Потврден огласувач