Logo

Ekstra povolno

Број на оглас: 3326617 | Објавен на: 18.08.2019, 10:12
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Fiat

Модел: Idea

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 71 kw / 97 ks

Цена: 1.780 €
1.800 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e redovno servisirano ima klima, aluminiumski bandashi, elektrika na stakla...
Tel 077753252

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  Marjan

Потврден огласувач