Logo

Bandas 5x112 Audi original

Број на оглас: 3326765 | Објавен на: 24.02.2020, 11:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 60 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodava eden bandas original audi 16 so guma michelin 225/55 5x112

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Saso

Потврден огласувач